مشاوره ارتودنسی در هفت سالگی بعد از اتمام کلاس اول دبستان

مشاوره ارتودنسی در هفت سالگی :در طول تابستانی که مدرسه تعطیل است و زمانی است که فرزندانتان را در کلاس های مختلف ثبت نام می کنید ، زمان خوبی برای پرداختن به کارهای کوچکی است که انجام آنها در دوران مدرسه سخت است که قرار ملاقات پزشک و دندانپزشک یکی از آن هاست.

اگر شما مادر یک کودک هفت ساله اول دبستانی هستید، مشاوره ارتودنسی را به این لیست تابستانی اضافه کنید.

مشاوره ارتودنسی چیست؟

مشاوره ارتودنسی در هفت سالگی ، قرار ملاقات اولیه با یک متخصص ارتودنسی، دندانپزشکی است که در تشخیص و درمان بیش از حد یا آندربایت، شکاف دندان، شلوغی دندان ها، ناهماهنگی فک ها و سایر مسائل مربوط به بایت تخصص دارد.

در طول مشاوره بریس‌ها، متخصص ارتودنسی با کودک شما صحبت می‌کند، به دندان‌های او نگاه می‌کند و شاید یک یا دو عکس رادیوگرافی بگیرد.

بر اساس آنچه می بینند، سپس با مادر و پدر در مورد توصیه های خود صحبت می کنند.

در حالی که بسیاری از مردم فکر می کنند هدف ارتودنسی صرفا داشتن لبخندی صاف تر و زیباتر است، دلایل بسیار دیگری برای اصلاح ناهماهنگی دندان ها فراتر از ظاهر فیزیکی وجود دارد.

هنگامی که دندان ها یا فک ها نامرتب باشند، جویدن می تواند تحت تأثیر قرار گیرد و باعث مشکلات تغذیه ای و گوارشی شود. وقتی دندان ها شلوغ هستند، کارهای ساده مسواک زدن و نخ دندان کشیدن می تواند دشوار یا غیرممکن باشد.

هدف نهایی یک متخصص ارتودنسی این است که مطمئن شود لبخند کودک شما سالم است که در نهایت از سلامت کلی او نیز حمایت می کند.

اگر متخصص ارتودنسی هیچ مشکل نگران کننده ای نبیند، ممکن است به سادگی اقداماتی را برای مراقبت خوب از دهان توصیه کند و توصیه کند در صورت تغییر چیزی، بازگردد. آنها ممکن است پیگیری دیگری را در یک سال دیگر توصیه کنند یا ممکن است درمان در آن زمان را برای تسهیل درمان ارتودنسی آینده توصیه کنند .

مطالب مرتبط :

بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان  |  دندانپزشک کودکان اصفهان  | متخصص دندانپزشک کودکان اصفهان  | لیست متخصصین دندانپزشک کودکان اصفهان  | دندانپزشک کودکان بیهوشی اصفهان  |  دندانپزشک کودک اصفهان  | بهترین دندانپزشک کودک اصفهان | دندانپزشکی کودکان با آرامبخشی در اصفهان

اما چرا کلاس اولی من ؟

همه اینها عالی است، اما چرا باید مشاوره ارتودنسی در سن هفت سالگی انجام شود؟ همه چیز در مورد مداخله زودهنگام پزشکی است.

مانند بسیاری دیگر از نگرانی‌های سلامتی، تشخیص زودهنگام مشکلات دندان‌ها می‌تواند درمان را بسیار آسان‌تر کرده و نتایج بهتری را ارائه دهد. ارتودنتیست ها با مشاهده مشکلات بالقوه به عنوان دندان های دائمی در کنار دندان های شیری می توانند در طرح اصلاحی فعال باشند. اگر مشخص شود که به بریس نیاز است، گرفتن زودهنگام آن می‌تواند درمان آینده را کوتاه‌تر و کمتر کند.

اگر دانش آموز کلاس اولی دارید، اکنون زمان آن است که آنها را برای مشاوره بریس برنامه ریزی کنید. اگر آن علامت 7 سالگی را از دست داده اید، اشکالی ندارد. با ما تماس بگیرید تا برای مشاوره رایگان بریس های خود در تابستان امسال برنامه ریزی کنید و با دانستن اینکه سهم خود را در جلوگیری از مشکلات بزرگتر در آینده انجام داده اید، خیالتان راحت باشد